جستجو
مطالب
 
 
 
 
 
سبد خرید

 
آنالی
مطالب آموزشی - مقالات آموزشی
اندازه آزادی و استقلال کودکان در کارهااندازه آزادی و استقلال کودکان در کارها
اگر شما نیز خود و یا دیگرانی را دیده اید که از مسئولیت پذیری کودکان خود راضی نیستند، شاید دلیل آن را در این مقاله بیابید. گاهی مقصر خود ما هستیم. باید ببینیم که تا چه اندازه کودکان خود را مستقل تربیت کرده ایم. البته دانستن اینکه تا چه میزان استقلال برای آنها مفید است نیز مهم می باشد. 
ادامه ...
١٣٩٤/٠٩/١٠

ترس کودکانترس کودکان
ترس و یا دلهره شدید احساسی است بسیاری از اوقات موجب نجات جان ما می شود. در عین حال بسیاری از ما بزرگسالان حاضر به پرداخت مبالغی قابل توجه هستیم تا یک ترس خوشایند را تجربه کنیم.کاری که هر یک از ما در هنگام دیدن یک فیلم ژانر وحشت در کنار خانواده انجام می دهیم یک مورد از چنین مثالی است. اما ترس در کودکان می تواند منطقی یا غیر منطقی باشد. گفتار کوتاهی درباره ترس کودکان در ادامه آمده است.
ادامه ...
١٣٩٤/٠٩/١٠

اهمیت نقاشی کردن کودکاناهمیت نقاشی کردن کودکان
برخی از کودکان بهتر نقاشی می کنند و برخی نه. آیا مهارت نقاشی را باید به کودک آموخت؟! آیا کسانی بهتر نقاشی می کنند، ذهن فعال تری دارند و یا اینکه نقاشی کردن کودکان دلایل و شکل های مختلف دارد. در این مقاله درباره نقاشی کودکان صحبت خواهیم کرد.
ادامه ...
١٣٩٤/٠٩/١٠

بازی فقط تفریح است یا یک نیاز؟بازی فقط تفریح است یا یک نیاز؟
متخصصین باور دارند که کودک انسان در هنگام بازی کردن بسیاری از مهارت های لازم را می آموزد. این غیر قابل انکار است که کودکانی که بازی هایی مناسب را تجربه کرده اند، موفق تر عمل می کنند. در این نوشته به موضوع بازی کودکان می پردازیم.
ادامه ...
١٣٩٤/٠٩/١٠

هفت دلیلی که کودک گریه می‌کند و روش آرام کردن اوهفت دلیلی که کودک گریه می‌کند و روش آرام کردن او
کودکان برای رفع نیازهایشان بسیار بیشتر از ما نیاز به برقراری ارتباط با دیگران دارند. اما در کنار این احتیاج، آنها راهی برای این ارتباط ندارند مگر گریه کردن. مهم است که والدین بدانند که گریه کودکان به قصد آزار دادن ایشان نیست، بلکه تنها راه ارتباطی آنهاست. پس این وظیفه ماست که معنای گریه آنها را یاد بگیریم همچنانکه کودکان به تدریج راه های ارتباطی ما را یاد می گیرند.
ادامه ...
١٣٩٤/٠٩/٠٩